Ir jautājumi?

Jaunie sadarbības partneri uzdod daudz un dažādus jautājumus, kas saistīti ar mājas lapu izstrādi, uzturēšanu, administrēšanu un optimizāciju. Mums lielākā daļa no tiem liekas pašsaprotami un elementāri, taču cilvēkam, kurš pirmo reizi saskaras ar šāda veida informāciju, viss liekas nesaprotams un jauns. Zemāk esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus (FAQ par mājas lapu izstrādi), kurus saņemam darbā ar klientiem katru dienu. Protams, vienmēr varat zvanīt mums un saņemsiet sīkāku konsultāciju par sevi interesējošiem jautājumiem.

1Cik maksā izveidot jaunu uzņēmuma mājas lapu?

Iedomājieties, ka Jūs uzdodat jautājumu…cik maksās uzbūvēt māju?

Viss ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Pirmkārt, kādas ir Jūsu vajadzības? Cik stāvi, cik istabas, garāža, utt? Kamīns vai cita veida apkure? Tad, kad ir skaidras galvenās vajadzības, paliek sīkumi, sienu krāsas, logu tips un citas ekstras.

Visi šie faktori sastāda cenu un katram ir savs budžets, kurā nepieciešams iekļauties. Lielākoties, viss nonāk līdz tam, ko mēs varam atļauties un tas nozīmē atmest pāris nebūtiskākās sastāvdaļas.

Līdzīgi ir arī ar mājaslapas izveidi un tāpēc saviem klientiem piedāvājam satikties, uzklausīt vajadzības, izrunāt detaļas un vienoties par budžetu. Vienmēr izmantojam individuālu pieeju, jo katrs bizness ir savādāks un katrā sfērā ir jāievēro savas noteiktas nianses.

2Cik ilgs laiks nepieciešams jaunas mājas lapas izstrādei?

Jaunas mājas lapas izstrādes laiks ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Vai tā būs informatīva vizītkartes tipa mājas lapa, sarežģītāka uzņēmuma lapa, interneta veikals vai kāds cits specifisks projekts (izklaides vietne vai ziņu portāls). Vidējais mājas lapas izstrādes termiņš ir 2 līdz 4 nedēļas. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī projektu ”Mājas lapa 5 dienu laikā”.

3Vai Jūs piedāvājat bezmaksas konsultācijas mājas lapu izstrādes jautājumos?

Protams. Mums ir svarīgi, lai klients saprot kādu rezultātu saņems un kādas iespējas piedāvās viņa mājas lapa. Droši zvaniet vai rakstiet un saņemsiet atbildes uz visiem jautājumiem par mājas lapu izstrādi, izpildes termiņiem, izmaksām, uzturēšanas un optimizācijas jautājumiem.

4Vai ir nepieciešams satikties klātienē, lai izrunātu projekta detaļas?

Viennozīmīgi tikšanās klātienē sniedz daudz labāku un produktīvāku rezultātu. Ņemot vērā tehnoloģiju laikmetu un piedāvātās iespējas daudzus projektus esam izstrādājuši arī komunicējot ar epastu un Skype palīdzību. Jums nav obligāti jābūt Rīgā, lai realizēt savu ideju. Mūsu komanda ir strādājusi ar klientiem pa visu Latviju un ārzemēm – Īriju, Vāciju, Krieviju un Angliju.

5Mēs esam neliels uzņēmums ar ierobežotu budžetu. Vai varat piedāvāt kādu risinājumu?

Šādu jautājumu bieži saņemam no jaunajiem uzņēmējiem. Vienmēr ir iespēja atrast optimālu risinājumu, lai mājas lapa būtu kvalitatīva, moderna un ar iespēju to uzlabot nākotnē, uzņēmumam attīstoties.

6Vai Jūs palīdzēsiet ikdienas darbā ar mājas lapu, tās uzturēšanā un administrēšanā?

Pēc katra projekta noslēguma pasūtītājs saņem informatīvus materiālus par darbu ar mājas lapu (informācijas ievietošana un rediģēšana, preču izvietošana, jaunumu publicēšana, utt.). Nepieciešamības gadījumā tiekamies ar klientu klātienē vai attālināti un parādam, kā strādāt ar mājas lapu. Tas ir bezmaksas pakalpojums.

7Vai manu jauno mājas lapu varēs atrast Google.lv?

Mājas lapas, ko izstrādājam tiek pielāgotas Google meklētāja prasībām, tomēr jāņem vērā, ka lapas vietnes pozīcija meklētājā ir atkarīga no lapas satura. Ja vēlaties, lai Jūsu mājas lapa Google sarakstā ieņem augstākas pozīcijas, varam Jums piedāvāt meklētāju optimizācijas pakalpojumus (SEO).