Google reklāma – Adwords kampaņu izveide


Kādēļ izmantot programmu Google AdWords?

Piesaistiet vairāk klientu

Neatkarīgi no tā ko vēlaties sasniegt: vēlaties vietnei piesaistīt jaunus apmeklētājus, palielināt pārdošanas apjomus, saņemt vairāk zvanu vai panākt, lai klienti pie jums vērstos atkārtoti, Google AdWords kampaņas izstrāde var palīdzēt sasniegt šos mērķus. Tas ir ātrākais veids kā informēt klientus par savu produktu vai pakalpojumu.

Īstais klients īstajā laikā

Jūsu produkta vai pakalpojuma reklāma tiks parādīta Google tīklā tieši tad, kad lietotāji meklēs to, ko jūs piedāvājat. Reklāmas demonstrēšanas iespējas ir ļoti plašas un veidojot kampaņu mēs ņemam vērā visas nianses, kas palīdzēs ātrāk sasniegt rezultātus.

Reklāma tikai tur, kur Jūs to vēlaties

Mēs atlasīsim mērķauditoriju konkrētās valstīs, reģionos, pilsētās vai arī tikai noteiktā rajonā, kur atrodas Jūsu uzņēmums vai veikals. Atrodiet īstos klientus, varbūt tieši pāri ielai.

Labprāt jums palīdzēsim, kad vien nepieciešams

Izstrādājot ADwords kampaņu mūsu speciālists strādā individuāli ar katru klientu. Lai izveidot kvalitatīvu ADwords kampaņu nepieciešams ņemt vērā daudzas lietas – uzņēmuma mērķus, vēsturi, darba stilu un politiku. Svarīgi pievērst uzmanību detaļām, kas palīdzēs radīt rezultatīvu kampaņu.


Maksājiet tikai par rezultātiem – nekādu slēpto maksājumu

Nav apmeklējuma — nav jāmaksā

Reģistrēšanās pakalpojumā Google AdWords ir bez maksas un, ja kāds par to prasa naudu – neuzticieties! Jums būs jāmaksā tikai tad, ja kāds noklikšķinās uz jūsu reklāmas, lai apmeklētu jūsu vietni vai piezvanītu jums. Citiem vārdiem — tad, kad darbojas jūsu reklāmas. Jūs nosakāt kampaņas budžetu un esat pilnībā informēts par klientu plūsmu. Pakalpojuma cenā ietilpst kampaņas izstrāde (summa atkarīga no atslēgvārdu skaita, tirgus, valstīm, utt.) un optimizēšana (process, kas tiek veikts 2-3 nedēļas no kampaņas uzsākšanas brīža).

Iesakām sākt ar nelielu budžetu

Tikai Jūs pats nosakāt, cik daudz līdzekļu ieguldīt. Mēs iesakām sākt ar nelielu budžetu, kas palīdzes ātrāk pilnveidot un optimizēt kampaņu.