Interneta veikala izstrāde

Esat nolēmuši uzsākt biznesu internetā? Interneta veikala izveide būs pirmais solis tuvāk panākumiem. Pēdējo gadu statistika liecina, ka 79% Latvijas iedzīvotāju iepērkas internetā un šis skaitlis turpina augt. Interneta veikala galvenās priekšrocības ir pieejamība – Jums nav jābūt klāt, lai klients varētu iepirkties, tas strādā 24h diennaktī katru dienu bez brīvdienām. Tas Jums ļaus ne tikai palielināt pārdošanas apjomus, bet arī iegūt vairāk klientu.

1  
Kāds ir veikala mērķis?

Pirmkārt, jāsaprot kāds ir Jūsu mērķis un mērķauditorija, kurā valstī vēlaties piedāvāt preces/pakalpojumus un kāda ir Jūsu nozares specifika. Cenšamies no klienta uzzināt pēc iespējas vairāk sīkas detaļās, lai izstrādes procesu padarīt produktīvāku un arī rezultātu – peļņu nesošu. Labāk veltīt vairāk laika sagatavošanās darbiem un tehniskā uzdevuma sagatavošanai, nekā pārsteigt klientu ar nesagatavotu un sasteigtu risinājumu. Ja Jūsu veikala izstrāde ir investīcija sava biznesa attīstībā, labāk kopīgi pārrunāsim visas detaļas un tehniskās prasības. Jāatzīmē, ka konsultācijas par atbilstošo risinājumu sniedzam bez maksas.

!  
Tehniskie risinājumi

Interneta veikala izstrādi piedāvājam veikt uz populārajām CMS sistēmām – OpenCart un WooCommerce. Svarīgi saprast kādi preču apjomi un funkcionalitāte būs veikalā. Standarta veikala izstrāde ietver veikala dizaina izveidi atbilstoši Jūsu prasībām vai uzņēmuma korporatīvajam stilam, vairāku valodu atbalstu, preču katalogu, kategorijas, filtrus, grozu ar dažādiem piegādes un apmaksas veidiem, kā arī rēķinu izsūtīšana, un daudz citu funkciju. Mēs ieteiksim Jums atbilstošo platformu un risinājumus.

Papildus
Papildus ir iespēja aprīkot veikalu ar dažādiem papildinājumiem, padarot ērtāku gan veikala vadību, gan iepirkšanos. Piemēram dažas no opcijām:

  • Online kredītkaršu norēķinu sistēma
  • XML datubāze
  • Sasaiste ar salidzini.lv vai kurpirkt.lv portāliem
  • Piegādes sistēmas – DPD, Omniva, Venipak vai citas
  • Specifiski kalkulatori

2  
Pieredze

Esam izstrādājuši daudz un dažādus interneta veikalus, gan nelielus dažu preču veikalus, gan lielus ar vairākiem tūkstošiem preču. Papildus izstrādei mēs arī nodrošinām veikalu uzturēšanu un konsultācijas dažādos jautājumos. NODERĪGI! Pēc veikala izstrādes Jūs saņemsiet pamācības darbam ar veikalu – preču ievadīšanu/koriģēšanu, kategoriju izveidi, utt. Nepieciešamības gadījumā, varēsim satikties klātienē un visu kopīgi apgūt, bet, ja vēlaties, ietaupīt laiku – pārrunāsim visu caur Skype.

3  
Cena – ”Skopais maksā divreiz”

Interneta veikala izveides cena ir atkarīga no tā sarežģītības. Katrs veikals, ko izstrādājam ir individuāls projekts, kur visas detaļas ir saskaņotas ar pasūtītāju. Lai noskaidrot precīzu cenu savam projektam, droši zvaniet vai rakstiet un mēs atradīsim Jums piemērotāko risinājumu. Standarta veikala cena ir sākot no 800 EUR, un laba interneta veikala cena nevar būt lēta. Savu darbu veicam atbildīgi un cienām savu klientu. Izstrādes laikā Jums būs savs zinošs projektu vadītājs, kurš konsultēs un vadīs visu procesu no A līdz Z, lai noteiktajā laikā saņemat savu produktu gatavu darbam.

NODERĪGI! Jūsu jauno interneta veikalu uzliksim uz Jūsu izvēlētā hostinga vai piedāvāsim savu, nodosim visas piekļuves paroles un tas būs 100% Jūsu īpašums.