Logo izstrāde


1) Ideja.

Sākotnēji tiek uzklausītas klienta vēlmes un idejas, lai saprastu kā virzīt izstrādi. Ir svarīgi saprast:

  1. Ar ko nodarbojas uzņēmums?
  2. Kāda ir uzņēmuma mērķauditorija un tirgus?
  3. Kādu preci vai pakalpojumu piedāvā uzņēmums?
  4. Kāda ir konkurence?
  5. Kādām krāsām un formām klients dod priekšroku?

 

CIK IZMAKSĀS LOGO IZSTRĀDE?

Logo izstrādes cena būs atkarīga no tā, ko vēlaties – ja nepieciešams vienkāršs logo (aplis vai kvadrāts ar dažiem simboliem), izmaksas būs minimālas, savukārt, ja nepieciešami nopietnāki darbi, izmaksas pieaugs, un logo cena nebūs 50 EUR.

Katru logo mēs izstrādājam individuāli vadoties pēc klienta vēlmēm, uzņēmuma darbības stila un auditorijas, kuru nepieciešams uzrunāt. Pie viena logo izveides var strādāt vairāki speciālisti, lai izstrādāt to maksimāli atbilstošu uzņēmuma tēlam.

Logotipa izstrāde un izmaksas veidojas no vairākiem posmiem. Protams, ja nepieciešams vienkāršs logo, viss notiks daudz ātrāk.

2) Melnraksts

Apkopojot atbildes uz visiem jautājumiem un izpētot uzņēmumu, ķeramies pie darba un veidojam vairākas skices uz kuru pamata arī tiks veidots logo. Sākumā skices var būt no rokas vai datorformātā. Klientam ir iespēja aplūkot melnrakstu un izteikt savu viedokli.

3) Digitālā logotipa izstrāde

Kad esam tikuši skaidrībā ar melnrakstu un aptuveno ideju, ķeramies klāt pie digitālās izstrādes. Klientam piedāvājam vairākus logotipa variantus (parasti tie ir 3 dažādi piemēri). Klients var koriģēt dizainera darbu, iesniedzot vēlamās korekcijas. Kopīgiem spēkiem tiek iegūts rezultāts – kvalitatīvs uzņēmuma logo, kuru klientam nododam dažādos formātos.

Logotipa izstrāde nav vienas stundas darbs un bieži vien tas pat nav vienas darba dienas darbs. Ja vēlaties saņemt tiešām kvalitatīvu un oriģinālu logotipu, būs nepieciešamas zināšanas, izdoma un darbs. Esam vienmēr gatavi sadarboties un palīdzēt Jums tikt pie jauna uzņēmuma logotipa.

Cilvēki asociēs Jūsu logotipu ar noteiktu preci vai pakalpojumu un svarīgākais – pozitīva reakcija to redzot!