Mājas lapu izstrāde piecos soļos

Mājas lapu izstrāde ir vairāku sarežģītu darbu kopums, kurus mūsu komanda paveiks kvalitatīvi un termiņos. Mājas lapas izstrādes laikā tiek veikti daudz un dažādi darbi atkarībā no projekta sarežģītības un termiņiem. Mājas lapas izveides process sastāv no tikšanās ar klientu, informācijas ievākšanas un analīzes, mājas lapas izveides un izvietošanas internetā.

1  
Informācijas ievākšana

Veiksmīga projekta izstrādes pirmais solis ir pilnvērtīga informācijas ievākšana par uzņēmumu/preci/pakalpojumu. Lai izveidot kvalitatīvu mājas lapu, mums būs nepieciešama informācija un tieši tāpēc tikšanās laikā uzdosim vairākus jautājumus, kas palīdzēs izprast Jūsu darbības sfēru un ieskicēt mājas lapas koptēlu.

!  
Svarīgi

Kāds būs mājas lapas mērķis? Vai vēlaties izvietot informāciju par uzņēmumu vai savu nodarbošanos, pārdot vai reklamēt preci/pakalpojumu, utt.?

Mērķis
Ko vēlaties sasniegt ar šīs mājas lapas palīdzību? Populārākie mērķi ir peļņas palielināšana vai dalīšanās ar informāciju (reklāma).

Mērķauditorija
Vai ir kāda specifiska auditorija, kuru vēlaties uzrunāt? Vai ir iespējams noraksturot ”ideālo” mājas lapas apmeklētāju? Runa ir par dzimumu, vecumu vai interesēm. Šādi it kā sīkumi var lielā mērā palīdzēt lapas koptēla izveidei.

Saturs
Kāda veida informāciju mērķauditorija meklēs Jūsu mājas lapā? Vai cilvēki meklēs kādu specifisku pakalpojumu, utt.?

2  
Stratēģija

Balstoties uz iepriekšējā posmā ievākto informāciju, mēs sagatavojam mājas lapas izstrādes plānu. Izlemjam kādu CMS sistēmu izmantot izstrādājot Jūsu uzņēmuma mājas lapu, piemēram, WordPress, Joomla, OpenCart vai citu. Darām Jums zināmu, kāda informācija mums būs nepieciešama saturam. Otrajā solī nosakām arī projekta izmaksas un izstrādes termiņus.

3  
Mājas lapas izstrāde

Atkarībā no tā kāda veida mājas lapu esat izvēlējušies, mēs sagatavojam dizaina maketa paraugus izvēlei vai arī sākam strādāt pie individuālā dizaina izveides. Izvēloties kādu no populārajām CMS sistēmām bieži vien par pamatu tiek ņemti jau eksistējoši dizaina paraugi, kurus mēs pielāgojam Jūsu uzņēmuma stilam tādā veidā iegūstot unikālu mājas lapu.

Tad, kad Jūs esat apstiprinājuši dizainu, mēs uzsākam izstrādi. Projekta laikā Jums ir iespēja sekot līdzi mājas lapas izveides darbiem.

Šajā posmā ļoti svarīga ir komunikācija un informācijas pieejamība. Lai nodrošinātu vēlamo rezultātu projekta laikā tiekamies ar Jums un pārrunājam progresu.

4  
Mājas lapas izvietošana internetā

Te ir noslēgusies izstrādes daļa un jauno mājas lapu var izvietot internetā. Pēc lapas izvietošanas nododam Jums visas piekļuves administratora panelim kā arī veicam apmācības darbam ar mājas lapu (jaunumu ievietošana, bilžu galerijas papildināšana, utt.).

5  
Mājas lapas uzturēšana

Esat ikdienā aizņemts ar citiem darbiem? Droši varat uzticēt mājas lapas uzturēšanu mūsu speciālistiem. Mēs varam gan veikt ikdienas darbus atjaunojot informāciju mājas lapā vai arī attīstīt mājas lapu veicot tās SEO optimizāciju. Piedāvājam dažādus sadarbības modeļus, kas būs izdevīģi abām pusēm.