10 iemesli kāpēc uzņēmuma mājas lapas izstrādei izvēlēties WordPress CMS?

BusinessJa Jūs esat uzņēmējs, tad noteikti piederat kādai no šīm divām cilvēku grupām:

A) Jūs zināt, ka Jums nepieciešama mājas lapa, bet pagaidām nav bijis pietiekoši laika vai līdzekļu, lai veikt kvalitatīvu mājas lapas izstrādi. Vai arī…

B) Jums ir mājas lapa, tomēr tā nav tāda kādu vēlaties redzēt. Iespējams, nepieciešamas daudz korekcijas kuru realizācijai trūkst laika/vēlmes.

Ja redzat sevi kādā no šīm grupām, tad acīmredzami, WordPress ir CMS sistēma, kas ir atbilstoša Jūsu biznesam.

Zemāk ir minēti 10 iemesli kāpēc izvēlēties WordPress savas mājas lapas izveidei.

1. WordPress ir ērti uzstādāma, viegli vadāma un uzlabojama sistēma. Nav nepieciešamības būt augstākā līmeņa programmētājam vai HTML koda speciālistam, lai veiksmīgi strādāt ar WordPress mājaslapu. Viss, kas Jums nepieciešams, ir interneta pieslēgums un interneta pārlūks, un darbi var sakties.

Ja šobrīd lasi mūsu rakstu, tad Tev jau ir viss nepieciešamais, lai ķerties pie mājas lapas izstrādes darbiem. Mazliet pacietības un drīzumā varēsi izveidot vienkāršu, taču gaumīgu mājas lapu, kura būs labs atspēriena punkts turpmākajai uzņēmuma attīstībai.

Tev nepieciešama palīdzība vai konsultācijas? Droši sazinies ar mums un vienosimies par apmācībām darbam ar šo populāro CMS sistēmu. Mūsu kontakti.

2. WordPress vienlīdz labi derēs gan mājas lapai, gan blogam. WordPress sākotnēji bija kā platforma blogiem. Laikam ejot tā ir attīstījusies un kļuvusi par vadošo CMS sistēmu, kas palīdz veidot dažādas sarežģītības mājas lapas un interneta veikalus. Vairumam klasisko mājas lapu WordPress ir ideāls risinājums.

3. Tūkstošiem dizaina maketu, no kuriem daudzi ir pieejami bez maksas. Ja Tu esi jauns uzņēmums, tad ne vienmēr ir brīvi pieejami vairāki tūkstoši EUR dizainera un programmētāja pakalpojumu apmaksai. WordPress ļauj izstrādāt mūsdienīgas mājas lapas ar adaptīvo dizainu nepiesaistot daudzos speciālistus. Jūsu izvēlēto dizaina maketu iespējams pilnībā pielāgot uzņēmuma korporatīvajam stilam (struktūru, krāsas, izvietojumu, utt.).

Pasūtot mājas lapas izstrādi pie mums vienmēr saņemsiet profesionālu konsultāciju par vēlamā dizaina izvēli. Mēs atkasīsim Jūsu biznesam atbilstošo tēmu un pielāgosim to Jūsu korporatīvajam stilam.

4. WordPress ļauj pievienot dažādas papildus opcijas Jūsu mājas lapai nealgojot programmētāju. Mājas lapu iespējams ātri papildināt ar, piemēram, cenu kalkulatoru, kustīgu reklāmas banneri, online čatu, finansu kalkulātoru, utt.

WordPress sistēmu var viegli papildināt ar dažādiem elementiem. Daudzi no šiem risinājumiem ir bez maksas, un tie, par kuriem jāveic samaksa, ir 10 un vairāk reizes lētāki nekā programmētāja algošana.

5. WordPress ir draudzīga meklāšanas rīkiem. WordPress ir 100% savietojama sistēma ar Google meklētāju un ar dažām papildus programmām iespējams kvalitatīvi veikt SEO optimizāciju. Mūsu speciālisti var veikt pilnvērtīgu iekšējo mājas lapas optimizāciju paralēli mājas lapas izstrādei tādējādi ietaupot Jūsu laiku.

6. WordPress ir populāra sistēma. Ņemot vērā visus pieejamos risinājumus un plašo dizaina maketu klāstu, WordPress ir populārākā CMS sistēma pasaulē. Pēdējie statistikas dati liecina, ka 23% no visām mājas lapām pasaulē ir būvētas uz WordPress sistēmas.

7. WordPress sabiedrība. Ņemot vērā tik lielu popularitāti ir skaidrs arī lielas informācijas apjoms, kas pieejams par šo sistēmu. Katru dienu tūkstošiem cilvēku dalās ar jaunumiem, idejām, problēmām un rod kopīgus risinājumus neskaitāmos WordPress forumos. Jūs vienmēr varēsiet atrast atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem.

8. WordPress ir draudzīga sistēma mobilajām ierīcēm. Liela daļa Jūsu klientu mājas lapu apmeklē izmantojot planšetdatorus vai mobilos telefonus. Ir svarīgi, lai lapa kvalitatīvi atspoguļotos jebkurā ierīcē un tieši tāpēc WordPress ir neaizvietojama sistēma. Ja klientus neapmierinās Jūsu mājas lapas izskats mobilajā telefonā, viņi aizies pie konkurentiem. WordPress piedāvā pilnvērtīgu risinājumu šajā jautājumā jeb responsive design.

9. WordPress nav ”jauniņais”. WordPress sistēmai ir 10 gadi. Pa šo laiku tā ir testēta, uzlabota un joprojām tiek atjaunota. Tas ir uzticams produkts pie kura strādā tūkstošiem cilvēku.

10. WordPress ir atvērtā koda risinājums.  WordPress ir atvērtā koda risinājums un bez dažādiem komercliegumiem. Tas nozīmē, ka varat izmantot savu lapu kur vēlaties un kā vēlaties. Neviens nevarēs Jums pārmest par biznesa kopēšanu vai idejas atdarināšanu.

Izmantojot WordPress Jums ir pilnīga kontrole pār mājas lapu. Jūs varat ērti un ātri atjaunot informāciju, ievietot ziņas vai papildināt bilžu galeriju. No biznesa viedokļa WordPress viennozīmīgi ir gudra uzņēmēja izvēle.

 

(Reposted from – http://wpapprentice.com/blog/10-reasons-use-wordpress-run-business-website/)