Vizītkaršu web lapas izstrāde

Vienkāršākā mājas lapa Jūsu biznesam. Vienas lapas vietne, kurā tiks atspoguļota svarīgākā informācija par uzņēmumu vai personu. Lapa var būt vienā vai vairākās valodās un būtu piemērota maziem uzņēmumiem, individuāliem komersantiem vai paredzēta kādam konkrētam notikumam/pasākumam. Mūsu speciālisti izstrādās gaumīgu un mūsdienīgu web lapu, kas būs pieskaņota Jūsu vēlamajam stilam, papildināta ar attēliem un ar mobilo versiju (responsīvo dizainu).

1  
Priekšrocības?

Galvenās priekšrocības izvēloties vizītkartes web lapas izstrādi ir nelielās izstrādes izmaksas un īss izstrādes laiks. Neskatoties uz nelielo darba apjomu, darba gaitā Jūs konsultēs mūsu speciālists un ieteiks atbilstošo risinājumu. Sava pieredzē esam izstrādājuši daudzas vizītkaršu tipa lapas, un bieži vien klienti izvēlās tās papildināt pēc kāda laika. Ar to nebūs problēmu, jo lapas tiek veidotas paredzot attīstības iespējas. Šodien esat neliels, tikko startējis uzņēmums, bet jau rīt, sniegsiet vairākus pakalpojumus un leposieties ar dažādiem projektiem – visu to izvietosim Jūsu vizītkartē padarot to jau par uzņēmuma mājas lapu.

!  
Tehniskie risinājumi

Standarta vizītkartes web lapa ir vienā valodā un ietvers šādas sadaļas/opcijas:

  • Preces/pakalpojuma/personas nosaukums/vārds/logo
  • Apraksts par piedāvātajiem pakalpojumiem
  • Darbu/paraugu galerija
  • Saziņas/Kontaktu forma
  • Google karte
  • Sociālo tīklu sasaiste

Papildus

Izstrādes laiks vizītkartes lapai būs atkarīgs no pieejamās informācijas. Parasti izstrādes aizņem 5 līdz 10 dienas. Izvietosim mājas lapu uz Jūsu izvēlētā hostinga vai piedāvāsim savu. Tāpat arī saņemsiet instrukciju darbam ar mājas lapu. Izvēlieties šo mājas lapas veidu, ja nezināt ar ko sākt, jo laika gaitā varēsiet to optimizēt un papildināt ar jaunām sadaļām. Nepārmaksājiet, bet sāciet soli pa solim. Ja vēlaties noskaidrot kāda tipa mājas lapa būs labākā izvēle Jūsu biznesam – zvaniet vai rakstiet!